• 14 lipca 2024

Każda firma kosmetyczna mówi, że ich mascara da Ci najdłuższe, najpełniejsze rzęsy. Ale bądźmy szczerzy: Nie wszystkie tusze do rzęs mogą być najlepsze.

Ciężko jest wiedzieć, które maskarady dadzą ci niekończącą się objętość, a które niezdarne, łuszczące się rzęsy. Więc komu możesz zaufać, jeśli chodzi o zalecenia dotyczące tuszu do rzęs? Wpływy urody. Osoby te zrobiły swoją karierę z makijażu i wypróbowały większość mascarasów pod słońcem. Poprosiliśmy je o podzielenie się swoimi ulubionymi tuszami, aby pomóc Ci zawęzić najlepsze z najlepszych.

HuffPost może otrzymać udział z zakupów dokonanych za pośrednictwem linków na tej stronie. Ceny i dostępność mogą ulec zmianie.

Charlotte Tilbury Full Fat Lashes

Dzięki zabawnemu i przyziemnemu podejściu, Karissa Pukas przyciąga fanów na całym świecie. Kibice subskrybują w mediach społecznościowych Karissy porady dotyczące holistycznego stylu życia i przepisy na rośliny, a także wskazówki z jej programu piękności. Pukas powiedziała, że jej ulubionym tuszem do rzęs jest Charlotte Tilbury Full Fat Lashes. "Jej formuła budowania objętości jest boska - łatwo daje trzepotliwe, zrobiće-jak rzęsy", powiedziała.

L'Oreal Telescopic

Koreańsko-kanadyjska wpływowa Stephanie Ahn jest dobrze zorientowana w udzielaniu zaleceń dotyczących urody. Konsekwentnie dzieli się sugestiami dotyczącymi piękna i mody na swoich popularnych platformach Instagram i YouTube. "Mój absolutny, święty, szarawy tusz do rzęs jest L'Oreal Telescopic," powiedziała. "Używam jej od ponad 10 lat i nigdy mnie nie zawiodła! Jeśli chcesz objętości i długości swoich rzęs, to jest to mascara, której potrzebujesz!"

Tusz do rzęs KKW Beauty Mascara

Mając pasję do wszystkiego, co piękne, Victor Ramos odnalazł swoje powołanie jako wpływiciel makijażu. Jego androgyniczne podejście do makijażu i mody zyskało na swoim koncie Instagram oddane miejsce. Za pomocą tej platformy, on bez epatologicznie wyraża swoją osobowość i wpływa na jego zwolenników, aby być sobą. Ulubioną maskarą Ramosa jest KKW Beauty Mascara. "Naprawdę wydłuża i pogrubia moje rzęsy", wyjaśnił.

Korzystaj z BADGAL BANG! Tusz do rzęs Volumizing Mascara

Hemali Mistry jest indyjskim kanadyjskim twórcą treści, który specjalizuje się w tematyce piękna. Przyciąga ona wielu wiernych zwolenników na swoim koncie Instagram, ready.to.glow. Mistry wyznaje, że nie może żyć bez tuszu do rzęs, jednego z jej produktów go-to. "Mam ochotę rzucić trochę tuszu do rzęs zawsze daje twarzy natychmiastowy lifting i sprawia, że wyglądasz bardziej przytomnie. Szczególnie kocham tusz do rzęs, bo nałożenie fałszywych rzęs może być tak bolesne." Jednym z faworytów Mistry'ego jest Benefit BADgal BANG. Wyjaśniła: "Daje on idealną długość i objętość, w zasadzie sprawiając, że wygląda na to, że masz na sobie fałszywa. Zawsze dostaję komplementy na moich rzęsach, kiedy je noszę."

Pat McGrath FetishEyes

Monica Veloz, lepiej znana jako MonicaStyleMuse dla swojej wielkiej zwolenniczki na Instagram, jest twórczynią treści pięknych z Brooklynu. Ona również ma duży YouTube śledzenia, gdzie pokazuje jej Afro Latina korzenie i zachęca jej fanów do bycia ich autentyczne siebie. Z ulubionych Veloz, Pat McGrath FetishEyes, powiedziała: "To sprawia, że moje rzęsy wyglądają super długo i nigdy nie muszę się martwić o niezdarne rzęsy!"

Fanką Pata McGrath FetishEyes Mascara jest również Nyma Tang, która używa jej do wtapiania się w swoje fałszywe rzęsy. Tang jest Instagram influencer, który używa jej platformy do promowania piękna inkluzywności. Ona również ma kanał YouTube, który dociera do ponad 1 miliona zwolenników. Tak samo ważne jak tusz do rzęs jest znalezienie produktu, któremu ufa, aby uzyskać wszystkie jej makijaż off. "Jako dziewczyna, która nosi makijaż bardzo często i uwielbia pełne pokrycie, tak ważne jest dla mnie, aby zdjąć makijaż odpowiednio w nocy", wyjaśnił Tang, "Zazwyczaj wchodzę z olejkiem oczyszczającym. Następnie, aby naprawdę zdjąć makijaż oczu, jak tusz do rzęs i podkład, a nawet klej do rzęs, używam produktu do demakijażu oczu Lancôme Bi-Facil Double-Action Eye Remover. Pozbywam się wszystkiego i używam go od ponad 3 lat!"

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top