• 20 czerwca 2024

Okulary marki Ray Ban od lat są wyznacznikiem wysublimowanego stylu i od lat wiodą prym w modowym świecie. Model Aviator, który dawniej można było zobaczyć tylko u pilotów, dziś jest noszony praktycznie przez każdego, kto śledzi modowe trendy. Model jest bardzo uniwersalny i wybierają go zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Marka Ray Ban oprócz okularów przeciwsłonecznych produkuje również okulary przeznaczone do korekcji wzroku. 

Ray Ban - jak to wszystko się zaczęło? 

Wspominany wcześniej model Aviator był pierwszym, który został wyprodukowany przez markę. Stworzono go w roku 1937 i przeznaczony był tylko dla pilotów pracujących w armii amerykańskiej. 15 lat później powstał model Wayfarer. Zaprojektowane przez Raymona Stegemana kultowe okulary bardzo szybko stały się trenerem na całym świecie. Kupował je tak naprawdę każdy, rozpoczynając od gwiazd Hollywood, przez co stały się tak popularne.

Charakterystyczne dla marki Ray Ban jest uniwersalne dopasowanie modelu okularów do każdego typu urody. Wysoka jakość materiałów używanych do ich produkcji zapewnia zadowolenie wśród nawet najbardziej wymagających klientów. Stworzenie kolekcji okularów korekcyjnych sprawia, że nie musisz rozstawać się z nimi nawet na krok! 

Okulary korekcyjne Ray Ban w Krakowie

W roku 2003 powstała pierwsza kolekcja okularów korekcyjnych marki Ray Ban i w krótkim czasie stała się prawdziwym hitem. 

Okulary zostały stworzone tak, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia. Jest to bardzo ważne, ponieważ okulary korekcyjne noszone są przez większą część dnia. W salonach dostępne są oprawki wykonane z różnych materiałów. Klient może wybrać między niezwykle wytrzymałym plastikiem, włóknem węglowym oraz metalem. Okulary wykonywane są z niezwykłą starannością i dbałością o detale. Dzięki jakości ich wykonania klient może cieszyć się ulubionymi okularami przez naprawdę długi czas. Istnieje również możliwość wstawienia szkieł progresywnych do każdego dostępnego modelu okularów marki Ray Ban.

Najpopularniejsze modele okularów marki Ray Ban

Najpopularniejszym uniwersalnym modelem jest Ray Ban BR2140 Original Wayfarer. Od lat stawiają na niego przedstawicieli obu płci, głównie ze względu na kształt, który idealnie pasuje do każdego kształtu twarzy. Model dostępny jest w dwóch kolorach, do których można dobrać szeroką gamę kolorystyczną soczewek.

Niezmiennie od lat wsród klientów króluje również model Ray Ban Aviator. Sprzedawany jest w pierwotnie wyprodukowanej formie, która przez wszystkie lata nie zaliczyła żadnych poprawek. Model niegdyś wybierany głównie przez mężczyzn, dziś skradł serce również kobiet i jest wśród nich bardzo popularny. Model Aviator przeznaczony jest dla osób, które posiadają smukłe rysy twarzy. Od wielu lat można zobaczyć go u topowych celebrytek, takich jak Victoria Beckham. 

Bardzo dobrze sprzedaje się również model Erica RB4171. Są to okulary, które pasują do praktycznie każdej stylizacji, przez co stały się bardzo uniwersalnym dodatkiem. Dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top