• 27 maja 2024

Znamię na skórze, które pojawia się po namiętnym pocałunku, potocznie nazywane jest malinką. Jest to bardzo częste zjawisko w miłości. Może powstać przypadkowo, lub inni "pieczętują" go w ten sposób. Jak sprawić, by ten symbol na stałe zagościł na ciele? Nie jesteś pewien? Nie musisz się martwić! Sprawdź nasze praktyczne wskazówki, jak zrobić dżem malinowy!

Co to jest malinka?

Po namiętnym pocałunku, tak zwana malinka jest małym lub dużym śladem pozostawionym na skórze. Często występuje na szyi, na udach lub w piersiach. Wybroczyna to nic innego jak krwiak. Powstaje on w wyniku uszkodzenia naczyń krwionośnych i tkanek.

Wysypki są podobne do klasycznych siniaków i nie są szkodliwe dla naszego zdrowia. Możliwe jest, że organizm sam sobie z nimi poradzi. Po kilku dniach znamię zniknie całkowicie. Ten rodzaj znamienia zniknie w ciągu 4-12 dni. Intensywność namiętnego pocałunku, a także rodzaj skóry to czynniki, które będą decydować o tym, jak długo utrzyma się "znaczek".

Malinka raz na jakiś czas raczej nie zaszkodzi Twojemu organizmowi. Należy unikać skóry w pobliżu naczyń krwionośnych. Skrzep krwi może zostać spowodowany przez silne ssanie w pobliżu tętnicy. To już może mieć negatywny wpływ na organizm człowieka, a nawet spowodować śmierć.

Wskazówki dotyczące robienia malinki

Bardzo łatwo jest wykonać namiętny pocałunek na skórze. Jak zrobić malinkę? Po prostu umieść swoje usta na dowolnej części ciała partnera. Ważne jest, aby Twoje usta układały się w literę O. Dzięki temu uzyskasz charakterystyczny rachunek. Następnie delikatnie zasysasz skórę. Po kilku sekundach zobaczysz zaczerwienioną malinkę. Jest to najszybszy sposób na okazanie miłości. Można go wykonać na delikatnej skórze, m.in. na szyi i wewnętrznej stronie ud.

Malinkę można zrobić tylko poprzez intensywne ssanie. Czasami na końcu jest lekkie ugryzienie lub nawet delikatna pieszczota językiem. Znak ten będzie bardziej widoczny, a para poczuje się silniejsza. Aby nie sprawić bólu partnerowi, nie należy wykonywać gwałtownych ruchów głową podczas robienia sobie selfie.

Wielkość malinki zależy tylko od tego, jak daleko od siebie masz usta. Możesz wykonać kilka takich znaków jednocześnie. Czy chcesz popularne serce, czyli symbol miłości? W tym przypadku będziesz musiał zdecydować się na dwa namiętne pocałunki na skórze. Dwie maliny powinny być ułożone w podłużny kształt, tak aby zachodziły na siebie pod lekkim kątem. Najlepiej jest poczekać, aż pojawi się pierwsza malina, zanim zaczniesz pracować nad drugą. Ważne jest, aby poczuć to uczucie!

Co zrobić, jeśli malinka nie zadziałała? Możesz zmienić miejsce na takie, które jest bardziej komfortowe dla Twojej skóry. Nie uzyskasz lepszego efektu, jeśli będziesz skubać lub robić coś innego. Siniec lub ślad po ugryzieniu będzie trudniejszy do zagojenia niż namiętny pocałunek.

Warto poćwiczyć romantyczne uniesienia, zanim obdarzysz kogoś maliną. Można je przećwiczyć na przedramieniu, zwłaszcza jeśli nie ma się doświadczenia w romantycznych uniesieniach. Jest to świetny sposób, aby nie tylko nauczyć się wykonywać symbol namiętności, ale także poczuć, jakie to uczucie. Dzięki temu łatwiej będzie Ci również kontrolować technikę, co da Ci więcej pewności siebie podczas wykonywania jej ponownie.

Natomias jeśli potrzebujesz ukryć malink, która znajduje się w widocznym miejscu to sprawdź szybki przewodnik jak pozbyć się malinki za pomocą szminki - http://cleanace.biz/szybki-przewodnik-jak-pozbyc-sie-malinki-za-pomoca-szminki_kafl.a

pocałunek

Symbol namiętności - malinka

Malinka jest często spotykana podczas gry wstępnej. Jednak może być ona również wykorzystywana w różnych relacjach seksualnych. Ten charakterystyczny "znaczek" może służyć do odstraszania rywali lub przypominać kochankom o chwili intymności i uniesienia. Najlepszym miejscem do aplikacji czerwoności jest takie, które ma miękką skórę. Jeśli jednak trudno jest rozciągnąć skórę, konieczne będzie dłuższe ssanie. Efekt i tak nie zawsze będzie zadowalający. Malinka będzie też krócej utrzymywała się na skórze.

Przed zrobieniem malinki lepiej jest uzyskać zgodę. Ponieważ będzie ona trwała od kilku do kilkunastu dni, lepiej zapytać. Jeśli jest widoczna, może przysporzyć problemów zarówno dziewczynie, jak i chłopakowi. Ponieważ nikt nie zauważy, jak namiętna byłaś ze swoim partnerem po tym, jak się ubrałaś, twój brzuch lub udo zapewnią ci komfort psychiczny. Dzięki temu unikniesz głupich żartów lub niepotrzebnych pytań.

Powinnaś pamiętać, że malinki mogą wywoływać charakterystyczne odczucia. Po pierwsze, możesz odczuwać lekki ból. Jest on bardziej intensywny, gdy w okolicy jest mniej tkanki tłuszczowej. Jest to kolejny powód, aby zapytać o zgodę, a nie robić czegoś wbrew woli partnera. Osoby o wrażliwej skórze będą odczuwały skutki mocniej, ponieważ nie wszyscy mają ten sam próg bólu. Pamiętaj, że miesiąc miodowy ma być szczęśliwym momentem dla Was obojga!

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top