• 27 maja 2024

Zabawki erotyczne powoli przestają już być tematem tabu i kupujemy je coraz częściej. Traktujemy je jako metodę na poczet urozmaicenia życia seksualnego, nie zaś jako produkty, których zakupu musimy się wstydzić. Nic zatem dziwnego, iż i na rynku zwiększeniu ulega różnorodność, jak i ilość dostępnych zabawek erotycznych, w użyciu których jedynym ograniczeniem staje się nasza wyobraźnia. Warto zapoznać się z poniższym rankingiem, który pokazuje najlepsze gadżety mające za zadanie urozmaicić nasze życie seksualne.

Zabawki erotyczne, chociaż mogą się nam wydawać nowoczesnym gadżetem, towarzyszą ludziom już od prawie 2 tysięcy lat - w grobowcach, które pochodzą z czasów dynastii chińskiej Han archeologowie odnajdywali sztuczne penisy, wykonane z kości słoniowej, brązu czy drewna. 

Poniżej zostanie zaprezentowana lista 10 zabawek erotycznych, które będą w stanie urozmaicić życie seksualne i zintensyfikują wszelkie doznania. W galerii można znaleźć przykłady najbardziej popularnych gadżetów razem z ceną i opisem ich działania. 

1. Kulki waginalne - nazywane inaczej kulkami gejszy. Nie są zdecydowanie żadną nowością na rynku erotycznych zabawek, niemniej jednak na pewno znajdują się w czołówce najbardziej popularnych gadżetów. Kulki te odpowiedzialne są za trenowanie dna miednicy, jak również czynienie pochwy dużo bardziej elastyczną, dzięki czemu zwiększają przyjemność odczuwaną a przypadku seksu. Kulki te mogą być używane nie tylko podczas zabawy z partnerem, ale również zupełnie samodzielnie - możemy je włożyć do pochwy i trenować mięśnie Kegla w sposób, który pozostaje niewidoczny dla innych osób. Poza funkcją erotyczną, kulki waginalne spełniają także prozdrowotną funkcję - dzięki temu, iż ćwiczone są mięśnie, zapobiegamy wypadaniu narządów rodnych i nietrzymaniu moczu. 

2. Masażer łechtaczki - większość spośród masażerów do łechtaczki może być użytkowana w czasie kąpieli, bowiem produkty te są wodoodporne. Nazywany także łechtaczkowym wibratorem. Nie jest on wprowadzany do pochwy, ale ma za zadanie pobudzić łechtaczkę, wargi sromowe, jak i wejście do pochwy. Celem jego włączenia wystarczy nacisnąć jeden przycisk. To niewielkich rozmiarów erotyczny gadżet, który może zmieścić się w torebce damskiej. Niektóre spośród masażerów do łechtaczki mają kształt, który dopasowuje się do ciała kobiecego, tak iż możemy go nosić w bieliźnie. Urządzenie bardzo dobrze sprawdza się w czasie gry wstępnej. 

3. Majtki i wibratory sterowane elektronicznie - są to idealne zabawki erotyczne dla par, które mieszkają na co dzień w różnorodnych miejscach. Wibratorem można sterować na odległość przy pomocy specjalistycznych aplikacji, które ściąga się na telefon komórkowy. Mogą zapewniać kobiecie przyjmować bez uwagi na to, czy jej partner jest w innym pokoju, czy też na zupełnie innym kontynencie. Istnieją także majtki dla kobiet, które zawierają elektroniczne masażery, które będą sterowane przy pomocy Bluetooth. 

4. Pierścień erekcyjny - jest to gadżet przeznaczony dla panów, który ma za zadanie wzmagać doznania nie tylko mężczyzny, ale również kobiety. Składa się on z dwóch otworów o różnorodnej wielkości, jak i stożka stymulującego. Mężczyzna nakłada go na penisa poprzez większy albo mniejszy otwór, który będzie mieć za zadanie stymulować łechtaczkę. Pierścień pozwala na intensywniejsze i dłuższe erekcje. Dostępne są także pierścienie mające jeden otwór, nakładane u nasady członka, również przeznaczone do tego, aby wzmacniać przyjemność obojga kochanków. 

5. Podwójne dildo dla par - te przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn znane są już od długiego czasu. Nowością są na pewno wibratory, które dają przyjemność jednocześnie obu stronom. Posiadają dwa zakończenia: kobieta może wprowadzić do pochwy krótszą część, zaś dłuższa używana jest do stymulacji partnera albo partnerki. Ponadto krótka końcówka ma za zadanie stymulować łechtaczkę kobiety, która ma dildo. 

Zobacz zabawki erotyczne w sklepie Eroprezent: https://eroprezent.pl/zabawki-i-gadzety-erotyczne

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top