• 22 kwietnia 2024

Jeśli w Waszej sypialni pojawia się nuda i w łóżku rutyna to będzie można sięgnąć po różnorakie akcesoria, dzięki którym będzie to można odmienić. Akcesoria BDSM kojarzone są raczej z seksem w ostrej formie, jednak na rynku znajdziemy także sporo gadżetów, które są przygotowywane do tak zwanego soft BDSM. Dlaczego warto się właśnie na nie decydować?

Przede wszystkim będzie to sposób na to, by poznać własne potrzeby i spełniać swoje erotyczne fantazje, a jednocześnie bardziej zbliżyć się do drugiej strony. Wykorzystywanie różnych kajdanek, pejczy, opasek będzie się także wiązać z zaufaniem, a to właśnie zaufanie obok miłości odpowiada za budowanie trwałego związku. Dlatego dobrze będzie wiedzieć jakie gadżety BDSM będzie warto mieć w swojej sypialni, tak, by ogień pożądania tam nie przygasł. W jakie akcesoria warto się zaopatrzyć? Zobacz co oferuje sklep eroprezent: https://eroprezent.pl/akcesoria-bdsm 

Akcesoria BDSM dla par – co wybrać?

Pośród tych różnych akcesoriów znajdziemy bardzo wiele różnych produktów. Dla par, które nie są pewne czy powinny z takich opcji jak krępowanie czy klapsy korzystać na początek dobrym wyborem będą packi, erotyczne, pejcze czy kajdanki na ręce. Świetny wygląd, a także wysoka jakość pozwala na erotyczne zabawy bez uszczerbku na zdrowiu. Wśród takich delikatnych gadżetów sprawdzą się także delikatne piórka do miziania po ciele czy tez specjalne opaski na oczy, które odbiorą zmysł wzroku, ale tym samym wyostrzą inne zmysły i  pojawią się w związku z tym inne silniejsze doznania.

Erotyczne akcesoria BDSM do krępowania

Pośród tych akcesoriów, które są przeznaczone do krępowania ciekawą ofertę maja marki Feelosophia oraz Coco de Mer. Produkty tych firm wykonywane sa faktycznie na bardzo wysokim poziomie. To idealnie dopracowane produkty, które chronią przed otarciami skóry, a także zbyt łatwemu oswobodzeniu się z uwięzi w trakcie zabaw seksualnych. Kajdanki Coco de Mer mają bardzo charakterystyczny kolor brązu czekoladowego, który sam swoim odcieniem może uwodzić. Regulowany obwód pozwala dopasować kajdanki do kobiecych i męskich nadgarstków. Jeśli chodzi o kajdanki Feelosophia o sa one dodatkowo połączone specjalnymi paskami na uda i to sprawia, że są jeszcze bardziej erotyczne, partnerzy będą nimi zachęceni do odważniejszej zabawy. Taki komplet będzie dobry niezależnie od płci a jednocześnie odpowiedni także niezależnie od wtajemniczenia w BDSM. Jednak akcesoria do wiązania to nie tylko kajdanki. Jeśli chodzi o soft BDSM to doskonałą opcją będą także szarfy Silky Sensual od Bijoux Indiscrets. To propozycje, które można potraktowąc wielofunkcyjnie, mogą służyć jako kajdanki do rak albo do nóg, jako opaska na oczy czy element strojący sypialnię. Bez problemu będzie można przywiązać nimi osobę do łóżka albo do innego wybranego miejsca. Szarfy sa robione z delikatnej satyny i dlatego nie podrażniają skóry, nie zostawiają śladów po wiązaniu.

Akcesoria BDSM – seksowne obroże

Kolejna propozycja, która również kojarzy się z BDSM to oczywiście obroża. Dla jednych jest to ozdoba ciała o seksualnym charakterze, dla innych będzie to atrybut, który kojarzy się z uległością szczególnie jeśli dołączy się do tego smycz. Nieważne do której grupy będziemy należeć jeśli obroża na szyi będzie powodować pozytywne uczucia to na pewno warto będzie po nią sięgnąć. Jeśli chodzi o firmę Feelosophia to widzimy, że ta firma przygotowuje propozycje pod kątem indywidualnych oczekiwań i kobiet i mężczyzn. Dlatego w ofercie są obrożne Please Joan dla Niej a także Please Leon dla niego. Zdobione są ćwiekami i nitami a uzupełnieniem jest dla nich łańcuszkowa smycz Please Tina. Takie zestaw będzie zwiększał temperaturę w sypialni a pożądanie będzie sięgało maksymalnego poziomu. Razem z tym powinna się także pojawiać ochota na więcej mocniejszych doznać w trakcie seksu jest to szansa na to, by otworzyć się na eksperymenty w łóżku.

Pejcz erotyczny dla urozmaicenia zabawy

Jeśli będziecie się zastanawiać jak jeszcze urozmaicić swoje erotyczne zabawy to na pewno warto sięgać po pejcze. Delikatne muskanie ciała rzemykami może powodować dreszcz przyjemności, ciekawość, podniecenie. Erotyczne pejcze na pewno będą idealnie się do tego właśnie nadawały. Wykonywane sa ze skóry naturalne, to gadżet, który nie powoduje krzywdy a jedynie przyniesie przyjemność. Będzie ona nieco inna niż klapsy w pośladki wykonywane ręką, packą czy batem. Jeśli ktoś pragnie więcej to możecie skorzystać z erotycznej chłosty i będzie to również ciekawe doznanie. Do takich zabaw jednak trzeba będzie również odpowiedniego zaufania do drugiej strony. Tylko wtedy, gdy faktycznie będzie takie zaufanie będzie można oczekiwać, że będziemy czuli się komfortowo w takiej sytuacji i będzie można czerpać z tego przyjemność i ekstazę a nie ból oraz strach.

Akcesoria BDSM dla niej

Erotyczne gadżety dla kobiet nie będą jednak kończy się na wibratorach czy kulkach gejszy. Również w zakresie pojętego szeroko BDSM znajdziemy akcesoria, które mogą powodować większe erotyczne doznania dla kobiety, zas mężczyzna będzie mógł patrzeć na swoja partnerkę, która będzie owładnięta pożądaniem. Akcesoria BDSM dla kobiety to między innymi ciekawe zaciski na sutki, które będą stymulować ten element ciała. Z badań naukowych wynika, że orgazm sutkowy będzie możliwy tylko dla 1 procenta kobiet, jednak warto próbować takiej stymulacji i szukać tego typu przyjemności. Jeśli kobieta szuka dla siebie nowych doznań to może się zdecydować na zaciski The Pinch, które sa inspirowane trylogią „Fifty Shades of Grey”. Ten gadżet świetnie się sprawdzi na kobiecych piersiach, ma także regulację jeśli chodzi o stopień intensywności ucisku więc ta stymulacja może się zmieniać, może być regulowana i dzięki temu kobieta będzie miała jeszcze więcej przyjemności. Pojawia się także specjalna wersja, w której również pojawia się dodatkowo zacisk na łechtaczkę. Inną propozycją będą również nasutniki dla kobiet. Przygotowane przez Bijoux Indiscrets mają różnorakie kształty i nadają się do wielokrotnego użytku. Dzięki temu seksowny stanik kobieta będzie mogła zamienić sobie na zmysłowe naklejki, które będzie miała na sutkach i które będą zdobić piersi i sprawią, że partner będzie patrzył na to w osłupieniu. W roli seksownych dodatków dla kobiet sprawdzają się także seksowne maski na oczy, czy tez pojawia się specjalna łańcuszkowa biżuteria, wśród której znajduje się między innymi kolekcja przygotowywana przez Magnifique. Każdy więc będzie mógł szukać dla siebie takich gadżetów, które będą jego oczekiwania spełniały najlepiej.  

Materiał zewnętrzny

Komentarze (0)

Zostaw komentarz
Top